Star 21

Star 21

TANIM :

% 21 ham protein, 2650-2700 kcal metabolik enerji içeren bu ürün, kültür ırkı süt sığırları için hazırlanan, siz yetiştiricilerin daha fazla kazanmasınısağlayan mükemmel bir üründür.

ÖZELLİKLERİ:

Enerji ve proteince zengin bir üründür. By-passprotein oranının yüksekliği AKYEM STAR 21′ i tercih edilir hale getirmektedir.Toz, granül ve pelet formlarda üretilmektedir. Vitamin ve minerallerce dengelenmiştir. Verim arttırıcı doğal katkılar bulunur.Hiçbir zaman değişmeyen kalite ve verim.

FAYDALARI:

AKYEM STAR 21 , ineklerde tüm yaşamları boyuncamaksimumn süt verimi sağlar.AKYEM STAR 21 sütün kalitesinde ve veriminde özelliklede sütün proteininde artış sağlar. Sağım dönemindeki toplam süt verimini artırarak, karlı bir hayvancılık sağlar.Süt ineklerinin besin madde gereksinimlerini karşılar. Sahip olduğu yüksek enerji düzeyi, dengelivitamin-mineral karışımıyla döl verimini arttırır.

KULLANIM ÖZELLİKLERİ:
AKYEM STAR 21′ den maksimum randıman almanınsırrı, kesinlikledoğru miktarda, doğru zamanda ve süt verimi yüksek hayvanlara verilerek sağlanır. Doğum sonrası ilk 90. gününe kadarki yoğunluk döneminde kullanılmak üzere hazırlanmış bir yem olup ve mevcut süt veriminde gözle görülür bir artış sağlar.yeni başlanıyorsa, 7 gün içerisinde yavaş yavaş artırılarak verilmelidir. AKYEM STAR 21 özellikle kültür ırkı yüksek süt verimli ineklerde kullanılmalıdır(Minimum 20 kg ve daha fazla süt veren inekler).AKYEM STAR 21 mutlaka üstün özelliklere sahip kaba yemlerle verilmelidir. Rasyonlarda AKYEM STAR 21′ ilaveten arpa kırması vb. yemleme seçeneklerine gerek yoktur. Bu durum hayvan sağlığını tehdit ettiği gibi, verim üzerinde de fazla bir katkı sağlamamaktadır.

line
footer
İçerik Akşehir Grup | ZTA