• 47 Yıllık Gurur!

  line
  Akşehir Grup, üretime başladığı 1972 yılından beri dürüst, kaliteli ve sürekli gelişimi hedefleyen yapıya sahiptir. Yem üretimi ile başlayan süreç; Yumurta Tavukçuluğu, Bulgur üretimi, Bakliyat Ticareti ve Hayvancılık ile entegre haldedir. Akşehir Grup yıllar boyunca ortaklarından, çalışanlarından ve çiftçiden aldığı güç ile başta bölgesel olan konumunu üst noktalara taşıyarak ulusal pazarda söz sahibi olmuştur.
  slider image
 • Kalite Süreklidir!

  line
  Büyük bir aileyiz. Tüm tesislerimizde ürünlerimizin standart ve en yüksek kalitede üretilmesi vazgeçilmezimiz. Bu sebepten hammadelerimizi en iyilerinden seçiyoruz. Üretim ekipmanlarımızı en verimli şekilde kullanıyoruz. Satış sonrasında sürekli destek veriyoruz. "Sürekli iyileşme ertelenmiş mükemmellikten daha iyidir." Mark Twain
  slider image
 • Neque porro quisquam est

  line
  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.
  slider image

home title

Akşehir Yem Gıda Tarım Hayvancılık ve Tic. A.Ş. Olağan Genel Kurul Toplantısı 28/05/2021 tarihinde yapılacaktır. Çağrı dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Olağan Genel Kurul Toplantısı için vekaletname örneğini buradan indirebilirsiniz.

2020 yılı gelir tablosunu buradan indirebilirsiniz.

2020 bilanço tablosunu buradan indirebilirsiniz.

2021 sermaye arttırımı ile ilgili kararı buradan indirebilirsiniz.

home title

İndir (XLS, Bilinmeyen)

line
footer
İçerik Akşehir Grup | ZTA